24 Kasım 2011 Perşembe

ÇOCUKLUĞUMUN TANIĞI NIVEA...

   


  NIVEA Visage’ın efsanevi Q10 Plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi’yle kırışıklara son! 


   Q10 Plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi’yle, zamana meydan okuyoruz! Hücrelerin yenilenmesi için gerekli enerjiyi sağlayan veciltte yaş ilerledikçe azalan doğal Q10 seviyesini artıran ürünler, kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşıyor, genç görünümlü bir cilt sağlıyor. Güneş koruma faktörü 15 ile güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kalkan görevi üstlenen seri, ciltte yeni kırışıkların oluşmasını da engelliyor. Seride; Q10 Plus Gündüz Bakım Kremi, Q10 Plus Gece Bakım Kremi, Q10 Plus Hafif Formüllü Gündüz Bakım Kremi, Q10 Plus Göz Kremi, Q10 Plus Temizleme Sütü’nün yanı sıra, en son çıkan ürünü Q10 Plus Şişkinlik Giderici Göz roll-on ürünü de yer alıyor.

  Bahar'cığımın düzenlediği 16 Ekim de ki kahvaltı etkinliğimizin sponsorlarından biri olan Nıvea  bizler için ürünlerinden göndermiş. Birisi NIVEA Visage’ın efsanevi Q10 Plus Kırışık Karşıtı Bakım Kremi  diğeri  Nivea Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi ve deneme boyları. Numuneleri akrabalarıma ve arkadaşlarıma dağıttım, kırışık giderici NIVEA Visage’ın efsanevi Q10 Plus Kırışık Karşıtı Bakım Kremi ürününü de hemen ertesi sabah kullanmaya başladım büyük bir hevesle, ne de olsa yaş 30 u geçti çizgiler çoktan yerlerini almaya başladı yüzümde.Duruş şeklim elimden olmadan çatık kaştır benim.Eğer dikkatimi bir yere vermişsem ya da düşünüyorsam kaşlar çatılmış alın kırış kırış olmuştur  e malum bu da çizgilerin erkenden gelmesine sebeptir :)
    Aslına bakarsanız öyle çok kendine bakan birisi değilimdir ama kırışık karşıtı kremimi her sabah  evden çıkmadan büyük bir özenle sürüyorum yüzüme :) Kuru bir cilt yapım var özellikle bu kış mevsiminde pul pul olur cildim, diğer marka kremlerini gün boyunca 2-3 sefer sürmek zorunda kalıyorum ama Nıvea yı kullanmaya başladığımdan beri sabah sürmem yeterli oluyor akşama kadar nemli bir cilde sahip oluyorum en başta bu özelliğini çok sevdim cidden benim için büyük bir sorundu bu.
    Kırışıklıklarıma gelince, bu konuda sadece şunu yazıcam. Uzun zamandır görüşemediğim arkadaşımla gecen gün karşılaştık sohbet sırasında baktım yüzüme daha bi dikkatli bakıyor
“ sen de bi değişiklik var sanki dedi”  “yok filan” dedim”“özel bir şey yapmıyorum” dedim sonra aklıma geldi “çizgilerimden mi bahsediyorsun” dedim, güldü arkadaşım. Cidden onlardan bahsediyormuş demek ki dikkat çekiyormuş  baya baya vay beee !! Henüz kullanalı 1-1,5 ay olmuşken etkisini belli ediyorsa ben bu kremi kullanmayı bırakır mıyım ? Tabi ki asla :D

  Kuru ciltleri 48 saat nemlendiren NIVEA Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi

  Dermotologlar tarafından geliştirilen yeni ürünümüz Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi, üstün formülüyle soğuk kış aylarında cildi kuruluğa ve sertliğe karşı 48 saat koruyor. İçerdiği dexpanthenol ve Nobel ödüllü Hydra IQ nemlendirme teknolojisiyle kuru ve yıpranmış ciltlere yoğun bakım sağlayan ürün, cildi rahatlatıyor ve onarıyor. Hızlı emilen formülüyle cildin kendi kendini nemlendirme mekanizmasını harekete geçirerek, yenilenmesine yardımcı oluyor. Bergamot, mandalina, sandal ağacı, misk ve vanilya esanslarıyla zenginleştirilmiş NIVEA Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi, düzenli kullandığında cildine pürüzsüz bir yumuşaklık ve ışıltılı bir güzellik kazandıracak! :)

     Kuruma, sadece yüzümde yaşadığım bir problem değil elbette. Ellerim başta olmak üzere tüm vücudum soğuk havalardan nasibini aldı. Ellerim için genelde gliserin içeren el kremlerini tercih ederdim Nıvea yı kullanana kadar.Kırışık karşıtı kremimizle birlikte verilen NIVEA Repair&Care Onarıcı Bakım Kremi ürününü duştan sonra kullanıyorum  ellerimde ayaklarımda yumuşaklığı hissetmek çok güzel bir duygu birde öyle güzel bir kokusu var ki cidden denenmeli.
     Nıvea ya her zaman güvenirim, kendimi bildiğimden beri yara bere, morarma ,dudak çatlağı... annem her şeye mavi kutuda ki Nıvea yı sürer geçirirdi  iksir gibi bişeydi benim gözümde bu krem:) şimdi de kırışıklıklarım olsun,vücut kremim olsun her konuda yine iksirim oldu iyi ki varsın Nıvea...
      

4 yorum:

Ahu dedi ki...

Ah nefis bir öneri oldu bu. Teşekkürler :)

suna'dan denemeler dedi ki...

:)) gerçekten denenmeli canım

HULYA dedi ki...

Güle güle kullan canım:))

suna'dan denemeler dedi ki...

çok teşekkür ederim Hülya ablacım